Hasso Slovensko

kontakt

+421 918 626 834
+421 915 937 416

O Spoločnosti

Spoločnosť HASSO Slovensko s. r.o. pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami od roku 1992 a vlastní budovy najmä v centrách najväčších a najvýznamnejších miest Slovenskej republiky. Niektoré z nich majú aj vysokú historickú hodnotu. Takmer vo všetkých týchto budovách boli vykonávané rozsiahle a nákladné rekonštrukcie, ako na ich vonkajších častiach, tak aj  v ich interiéroch. V budovách sa nachádzajú prevažne nebytové priestory, ktoré sú využívané s úspechom ako reštaurácie, obchody, kancelárie a prevádzkarne rôzneho charakteru.

Filozofiou a cieľom spoločnosti je nájsť najmä takých nájomníkov, s ktorými by vo vzájomnej spolupráci so spoločnosťou mohli vzniknúť fungujúce podnikateľské centrá, podporujúci jednotlivé podnikateľskej činnosti a zmysluplne využiť stavebné diela. Preto sa spoločnosť nikdy nebránila spoločným projektom s nájomníkmi vrátane finančnej účasti spoločnosti na týchto projektoch.

Naše budovy

…sa nachádzajú v samom srdci miest Košice, Bratislava, Žilina

Košice - ulica Hlavná 5

Budova má 2 poschodia, suterén a vnútorný dvor a výťah. Nachádzajú sa v nej skvelé veľké priestory pre rôzne využitie ale taktiež priestory pre kancelárie. Nachádza sa v centre starého mesta ale aj blízko obchodného centra Aupark a hotela Hilton.
Ponuka priestorov na prenájom – plne obsadené

Košice - ulica Hlavná 45

Budova má 3 poschodia, suterén a dvor (s možnosťou parkovania). Vo budove sa nachádza dobové schodište a taktiež výťah. Nachádza sa v samom srdci starého mesta Košice, blízko Dómu sv. Alžbety, Urbanovej veže, hrajúcej fontány a Štátneho divadla. Je to miesto pre vaše priestory alebo kancelárie s výhľadom na to najkrajšie v Košiciach. V blízkosti je plno reštaurácii, kaviarní ale aj obchodov pre kancelárske potreby alebo oblečenie.
Ponuka priestorov na prenájom – plne obsadené

Košice - ulica Hlavná 85

Budova má 2 poschodia. Nachádzajú sa v nej skvelé veľké priestory, vhodné pre rôzne využitie. Budova sa nachádza v centre starého mesta. V blízkosti je veľa kaviarní a reštaurácií. 
Ponuka priestorov na prenájom – plne obsadené

Bratislava - ulica Obchodná 3

Budova sa nachádza v centre mesta Bratislava, blízko starého mesta. Budova je po kompletnej rekonštrukcii, ktorá má 2 poschodia a podkrovie.
Ponuka priestorov na prenájom – plne obsadené

Žilina - ulica Národná 26

Ponuka priestorov na prenájom –  plne obsadené